İSTANBUL’UN GÜZELLİKLERİNİ IŞIKLI TABLOLARLA EVİNİZE TAŞIYIN!

İSTANBUL’UN GÜZELLİKLERİNİ IŞIKLI TABLOLARLA EVİNİZE TAŞIYIN!

İki kıtayı birbirine bağlayan muhteşem Boğaz’ı, Boğaz’da nazlı nazlı süzülen Kız Kulesi, her biri mimarisiyle kendine hayran bırakan camileri, iki dinin öğelerini bir arada barındıran Dünya’daki tek eser olan Ayasofya ve niceleriyle; bambaşka, masalsı bir şehirdir İstanbul… Peki, bu güzel şehrin güzelliklerini ışıklı tablolarla evinize taşımaya ne dersiniz?

Tablolar ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Yeni nesil ışıklı duvar tablolarıysa kullanıldıkları mekânın havasını bir anda bambaşka bir hâle getiriyor. Ev dekorasyonunda sıkça tercih edilen şehir manzaraları, ışıklı tablo modelleri arasında da bulunuyor. Elbette bu kategorinin en popüler ürünleri arasında da İstanbul manzarası ışıklı tablolar başı çekiyor. Biz de bu yazımızda İstanbul sevdalıları için, ışıklı İstanbul manzarası tablolardan biraz bahsetmek istedik.

Kız Kulesi Manzarası Işıklı Tablo

İstanbul’un en bilindik sembollerinden biridir Kız Kulesi… Yüzyıllardır Boğaz’da nazlı bir gelin gibi süzülen Kız Kulesi, artık sizin duvarınızda. Üstelik gündüz tadını çıkardığınız bu eşsiz manzaranın, akşam olup hava karardığında aydınlatmasını, açarak bambaşka bir etki yaratmasını sağlayabilirsiniz.

Ayasofya Işıklı Tablo

Bütün Dünya üzerinde hem İslâmiyet’in hem Hristiyanlığın simgelerini bir arada barındıran tek eserdir Ayasofya. Üstelik 1650 yılı aşkın süredir ayakta duran, mimarisiyle de görenleri hayran bırakan bu özel yapı tarih boyunca İstanbul’un kalbi olmuştur adeta. Bu yüzden İstanbul’da yaşayanların da, İstanbul’a hayatında ilk kez uğrayanların da ilk ziyaret ettiği yerdir çoğu zaman. Şimdiyse nerede yaşarsanız yaşayın Ayasofya ışıklı tablosunu evinizin en kıymetli köşesine yerleştirebilir, gece – gündüz bu manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Ortaköy Camisi Işıklı Tablo

İstanbul’un görenleri hayran bırakan bir başka simgesel yapısıdır Ortaköy Camisi. Yüzyıllardır tüm zarafetiyle Boğaz’ın sularına doğru uzanan Ortaköy, asıl adıyla Büyük Mecidiye Camii artık bir ışıklı tablo olarak sizin duvarınızı da süsleyebilir. Ortaköy Camii Manzarası ışıklı tabloyla gündüz Boğaziçi’nin en güzel manzarasını izleyebilir, geceyse bu manzarayla aydınlanabilirsiniz.

Pek çok çeşidi ve faklı boyutları bulunan, birbirinden güzel ışıklı manzara tabloları ve ışıklı tablo fiyatları için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Ne arıyorsunuz?

Sepetiniz